صعود تیم بسکتبال زیر ۱۷ سال کرمان به جمع ۱۶ تیم برتر کشور

تیم بسکتبال جوانان استان کرمان (زیر ۱۷ سال) با پیروزی مقابل حریفان به جمع ۱۶ تیم برتر کشور راه یافت.

ماشاالله ایرانمنش، رئیس هیئت بسکتبال استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: تیم بسکتبال جوانان استان کرمان ( زیر ۱۷ سال ) به عنوان نماینده استان کرمان در مرحله مقدماتی با تیم قدرتمند هرمزگان که از سه بازیکن ملی پوش سود می برد روبرو شد.

او با اعلام اینکه این دیدار بصورت رفت و برگشت به میزبانی هیئت بسکتبال شهرستان رفسنجان برگزار شد، افزود: دیدار نخست با نتیجه ۷۰ بر ۵۷ به سود هرمزگان به پایان رسید و تیم کرمان در دیدار دوم روز جمعه توانست در پایان کوارتر چهارم با نتیجه ۶۷ بر ۵۴ به برتری دست یابد.

ایرانمنش تصریح کرد: با توجه به تفاضل برابر دو تیم، بازی برای تعیین برنده مجموع دو دیدار رفت و برگشت در وقت اضافه دنبال شد که در پایان تیم کرمان توانست با نتیجه ۷۵ بر ۶۳ برنده این دیدار شود و به مرحله نهایی مسابقات و جمع ۱۶ تیم برتر کشور راه پیدا کند.

او بیان داشت: حضور موفق و پرتوان بازیکنان تیم استان کرمان در این دیدارها به ویژه بازی دوم تحسین برانگیز بود به طوری که مربی تیم هرمزگان چندین بار به این موضوع اشاره کرد.

ایرانمنش کسب این موفقیت را به جامعه بسکتبال استان کرمان تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد: بیش از پیش شاهد موفقیت‌های بیشتر جوانان استانمان باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.