لغو اعزام سربازان به مراکز آموزشی در ۱۹ اسفند

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تغییر در تاریخ اعزام سربازان در اسفند ماه خبر داد و گفت: اعزام این مشمولان به تاریخ های یکم و سوم اردیبهشت ماه سال ۹۹ موکول شده است.

سردار تقی مهری درباره تعویق در اعزام به دوره آموزشی سربازان در اسفند ماه اظهار کرد: این تعویق براساس ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.

وی ادامه داد: بر این اساس تمامی مشمولان سربازی که می‌بایست در تاریخ ۱۹ اسفند ماه امسال به دوره آموزشی اعزام می‌شدند اعزامشان لغو و به تاریخهای یکم و سوم اردیبهشت ماه سال ۹۹ موکول شده است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: این مسئله از طریق پیامک به این مشمولان اطلاع داده خواهد شد.

وی افزود: افرادی که اعزامشان به تعویق افتاده باید در هفته پایانی فروردین ماه و یک  هفته قبل از اعزام به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و از محل مرکز آموزش سربازی خود مطلع شوند.

سردار مهری در مورد اعزام فروردین ماه نیز گفت: در فروردین ماه نیز اعزام سربازی نخواهیم داشت.

وی افزود: افرادی که هم دارای برگه اعزام به تاریخ ۱۹ فروردین ۹۹ هستند زمان اعزام آنها نیز به تاریخ یکم و سوم اردیبهشت ماه موکل شده است که این تغییر تاریخ در فروردین ماه به دلیل مصوبه  قبلی ستاد کل نیروهای مسلح است.

سردار تقی مهری با بیان این که این تصمیم با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است خاطر نشان کرد: امیدوارم که با همراهی مردم و اعتماد میان مردم و دستگاه‌ها از جمله پلیس بتوانیم هر چه سریعتر این ویروس را در کشور شکست دهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.