مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان:

اکران فیلم‌های جشنواره فجر در مناطق محروم جنوب کرمان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فجر همزمان با پایتخت در مناطق محروم جنوب کرمان اکران می‌شود.

حسین اسحاقی گفت: دولت تدبیر و امید بر عدالت فرهنگی و هنری تاکید دارد لذا وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است که ایران فقط تهران نیست و این مهم یکی از راهبردهای این وزارتخانه است.

وی ادامه داد: تفاهم‌نامه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بر اساس همین عدالت فرهنگی برنامه‌ریزی شده تا مردم هنردوست هفت شهرستان جنوبی استان کرمان هم بتوانند به طور همزمان، فیلم‌های این جشنواره را تماشا کنند.

وی با بیان اینکه فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ماه همزمان با تهران در منطقه جنوب کرمان به نمایش درخواهند آمد، گفت: اقدامات و تدابیر لازم برای برگزاری باشکوه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در این منطقه صورت گرفته تا شاهد استقبال حداکثری مردم این دیار از جشنواره باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: جشنواره فیلم فجر مهمترین جشنواره سینمایی ایران بوده و آشتی مردم با سینما و کمک به رشد بیشتر این موضوع و اینکه همه ما باید خدمتگزار سینما باشیم از اهداف اصلی برگزاری جشنواره فیلم فجر در این روزها است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.