تماس جهانگیری با هفت استاندار: برنامه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا را اجرا کنید

معاون اول رییس جمهور صبح امروز در تماس با برخی استانداران، از جمله استاندار کرمان خواستار اجرای کامل برنامه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا شد.

اسحاق جهانگیری در تماس تلفنی جداگانه با استانداران هرمزگان، فارس، قزوین، اصفهان، خراسان رضوی، کرمان و سیستان و بلوچستان اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و انسجام، هماهنگی و همکاری بیشتر مسوولان و مردم را جهت پیشگیری از شیوع این ویروس و درمان مبتلایان ضروری دانست.

به گزارش شبکه خبر، او در این تماس‌های تلفنی، ضمن دریافت آخرین گزارش‌ها و اخبار مربوط به ویروس کرونا و اقدامات انجام شده در این استان ها، از استانداران خواست به عنوان نمایندگان عالی دولت همه امکانات دولت، نهاد‌های مختلف و بخش خصوصی را برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا بکار گیرند.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد در اطلاع رسانی و اطمینان بخشی به جامعه، لزوم جدی گرفتن هشدار‌ها و دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا را از سوی مردم خاطرنشان کرد و گفت: قطعا همکاری و همراهی مردم نقش پراهمیتی در کوتاه شدن عمر این ویروس و روند کاهشی ابتلا و شکست این بیماری در کشور دارد.

معاون اول رییس جمهور در ادامه پیگیری‌های خود از وضعیت استان‌های کشور، بار دیگر از مجاهدت ارزشمند کادر پزشکی و درمانی و نیز کسانی که برای تامین مایحتاج مردم تلاش می‌کنند قدردانی و بر نظارت بیشتر بر توزیع اقلام درمانی و بهداشتی و مقابله با سودجویان و محتکران و معرفی آنان به مراجع قضایی تاکید کرد.

استانداران هرمزگان، فارس، قزوین، اصفهان، خراسان رضوی، کرمان و سیستان و بلوچستان نیز  ضمن ارائه گزارش از آخرین وضعیت ابتلا به کرونا، نیاز‌ها و اقدامات انجام شده، از اهتمام جدی مسئولین استان برای بکارگیری همه ظرفیت‌ها در جهت پیشگیری و درمان افراد درگیر با ویروس کرونا خبردادند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.