افزایش غیرقانونی قیمت‌ها را گزارش کنید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از مردم خواست در صورت مشاهده، افزایش غیرمجاز و غیرقانونی قیمت کالاها، موارد را از طریق تماس با سامانه ۱۲۴ این سازمان گزارش کنند. 

مهدی حسینی‌نژاد افزود: پاسخگویی به سامانه ۱۲۴ طی این ایام از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ شب توسط بازرسان به صورت ویژه انجام و در مابقی ساعات شبانه روز به درخواست‌ها به‌صورت الکترونیکی پاسخ داده می‌شود.

وی اظهار داشت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان پس از افزایش قیمت بنزین از دو منظر تمهیداتی را برای بازار اندیشیده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان ادامه داد: افزایش قیمت بنزین بر روی پنج درصد از کالاها و خدمات از جمله حمل و نقل درون شهری به صورت مستقیم تاثیر دارد که افزایش نرخ این کالاها برعهده کارگروه تنظیم بازار گذارده شده و تاکنون تصمیمی برای افزایش قیمت این محصولات گرفته نشده است.

وی اضافه کرد: افزایش قیمت بنزین بر ۹۵ درصد کالاها تاثیری ندارد و در صورتی که برخی افراد سودجو قصد افزایش نرخ این کالاها را به صورت غیرمجاز انجام دهند تیم‌های نظارتی و گشت‌های مشترک سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمان از طریق شماره ۱۲۴ و اداره‌کل تعزیرات حکومتی این استان از سامانه ۱۳۵، تخلفات بازار را به‌ صورت ویژه رسیدگی می‌کنند که با سوءاستفاده‌گران برخورد قانونی صورت گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.